Warsztaty wyplatania ze słomy techniką pętelkową

Wyplatanie ze słomy techniką pętelkową, Paulina Adamska, Serfenta
Pętelkowej techniki wyplatania ze słomy Paulina nauczyła się od mistrzów z Podlasia. Tylko dzięki takiej bezpośredniej nauce od tradycyjnych plecionkarzy możemy zdobyć unikatowe umiejętności, zwykle przekazywane z pokolenia na pokolenie. Do wyplatania użyjemy specjalnych igieł plecionkarskich wykuwanych w cieszyńskim warsztacie ślusarskim. Pętelki, które powstają na jednej ścianie takiej plecionki są niezwykle ozdobne i praktyczne. W ciągu 1,5 godzinnego warsztatu każdy uczestnik wykona pleciony talerzyk lub miseczkę.
Do udziału w warsztatach nie jest wymagane doświadczenie, wszystkiego nauczymy od podstaw. Plecionkarstwo jest dla każdego!

Warsztaty dla osób powyżej 15 roku życia.

Zapisy na wydarzenie rozpoczną się 30 lipca za pomocą formularza on-line. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN

ZAPISY

UWAGA!: Prosimy o punktualne zgłaszanie się na zajęcia. Jeśli o godzinie rozpoczęcia warsztatu nie pojawią się Państwo w wyznaczonym miejscu, rezerwacja jest anulowana, a miejsce na warsztacie przydzielane innym chętnym osobom.