Loading...

See you at the Jagiellonian Fair 2021!

Symbol Jarmarku Jagiellońskiego – czerwona kurka

Hear, see, touch, discover your roots – tradition is within your reach.

Symbol Jarmarku Jagiellońskiego – czarna kurka

In one place and at the same time meet the masters of traditional crafts from East-Central Europe

Symbol Jarmarku Jagiellońskiego – czarna kurka

Get to know traditional music performed by its masters, continuators and artists inspired by its beauty. Let live music sweep you off your feet!

 

Symbol Jarmarku Jagiellońskiego – czerwona kurka

Meet with others and share your passion!

  • Dwie kobiety stojące przy straganie rękodzielniczym, oglądające wyroby.
  • [Scena na dziedzińcu zamku lubelskiego.]
  • Zdjęcie ukazuja Jarmark rzemieślniczy na Rynku na Starym Mieście. Na pierwszym planie mężczyzna sprzedający suszone kwiaty i zioła skupi awokół wyrobów kilka zainteresowanych kobiet. W tle widzimy przechodniów i inne stragany jarmarku rzemieślniczego.
  • Meżczyzna z zamkniętymi oczami,
  • Jarmarkowe Podwórko, Na zdjęciu dziewczynka w sukience w kwiaty bawiąca się kurkami na pochylni, tradycyjna zabawką wykonaną z drewna i pomaloaną - pochylnia zielona, kurki żółte. Zabawka w rozmiarze XXL. W tle widzimy inne zabawki Jarmarkowego Podwórka.
  • Scena ze spektaklu dla dzieci. Widzimy dwie aktorki siedzące na krzesłach ustawionych na scenie. Karolina Ociepka siedząca po lewej stronieubrana jest w niebieską spódnicę, czarną bluzkę i czarny kapelusz gra na
  • Zdjęcie z koncertu re:tradycja. W centralnym punkcie fotografii widzimy artystę Olafa Deriglasoffa,
  • Fotografia z wystawy Aleksandy Bystry. Zdjęcie wykonane w ciemnej sali, gdzie punktowo oświetlone są eksponaty. Na pierwszym planie na szarej powierzchni widizmy rozłozone susozne zioła, na drugim planie gabloty z eksponatami które ogląda kobieta. W tle widzmy ekran z wyświetlanym filmem o działalności artystki. Z prawej strony fotografii widzimy dwie plansze z wydrukami jednak nie jesteśmy w stanie dostrzec ich treści.

MORE PHOTOS

Partners and media patronage